Home / Slider / JD Beach zadebiutuje w World Superbike na Laguna Seca

JD Beach zadebiutuje w World Superbike na Laguna Seca

27-letni JD Beach, który w seriach MotoAmerica powoli wypracowuje sobie status gwiazdy, zadebiutuje w ten weekend w cyklu World Superbike, gdy seria mistrzostw świata uda się na tor Laguna Seca. Beach pojedzie również oczywiście w serii towarzyszącej, a więc klasie superbike w MotoAmerica, co sprawi, że będzie miał niezwykle napięty harmonogram weekendu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Amerykanin jest dwukrotnym mistrzem MotoAmerica w klasie Supersport, wygrał również niedawno pierwszy raz w klasie superbike. Na koncie ma triumf w zawodach Superprestigio z 2017 roku. Już mało kto pamięta, że zawodnik zespołu Attack Performance Yamaha wygrał w 2008 roku drugą edycję Red Bull Rookies Cup. W 2011 roku miał swój jedyny start w grand prix – zajął 29. miejsce w GP Indianapolis.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 0,519 sek