Home / Slider / Kolejna operacja Leona Camiera

Kolejna operacja Leona Camiera

Leon Camier przeszedł kilka dni temu kolejny zabieg operacyjny lewego ramienia. Tego samego, które było już operowane pół roku temu, i z którym Brytyjczyk miał problemy z minionym sezonie. Camier opuścił aż sześć rund po tym, jak w majowych kwalifikacjach na Imoli przewrócił się, a potem trafił pod nóż w lipcu.

Potem doświadczony zawodnik wrócił na tor, i po sezonie zmienił zespół: z Hondy na Barni Ducati. Znów jednak upadł – na testach posezonowych w Aragonii, po czym musiał opuścić testy w Jerez. W Wigilię został zoperowany w Barcelonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Od razu opuścił szpital, by rozpocząć rehabilitację, chociaż nie wiadomo, czy będzie gotowy na pierwszą rundę sezonu World Superbike w Australii, która odbędzie się już 29 lutego. Jest to prawdopodobne, ale większe wątpliwości dotyczą testów przedsezonowych w Jerez, już 21 stycznia.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,437 sek