Home / WSBK / Lorenzo ponownie najszybszy – GP Turcji

Lorenzo ponownie najszybszy – GP Turcji

Andrea Dovizioso podczas porannego treningu wolnego do Grand Prix Turcji, wykręcił najszybsze okrążenie. Uzyskał on czas 1’59.746 . Pretendent do tytułu mistrza Jorge Lorenzo był drugi. Był wolniejszy od zwycięzcy o 0,03 sekundy. Roberto LocatellAndrea Dovizioso podczas porannego treningu wolnego do Grand Prix Turcji, wykręcił najszybsze okrążenie. Uzyskał on czas 1’59.746 . Pretendent do tytułu mistrza Jorge Lorenzo był drugi. Był wolniejszy od zwycięzcy o 0,03 sekundy. Roberto Locatelli, Hector Barbera, Alex de Angelis and Hiroshi Aoyama zmieścili się w pierwszej szóstce.

Podczas sesji mogliśmy także zobaczyć wypadek Marco Simoncelliego. Nie odniósł on jednak większych obrażeń.

Z kolei, podczas pierwszego treningu kwalifikacyjnego to właśnie Jorge Lorenzo zajął pierwsze miejsce. Prowizoryczne pierwsze pole startowe do niedzielnego wyścigu wywalczył sobie w drugiej połowie sesji i był jedynym zawodnikiem, który zszedł ponizej 1’58. Był szybszy od zwycięzcy porannych treningów o ponad sekundę.

Hector Barbera uzyskał piąty czas, przed Hiroshim Aoyamą, Marco Simoncellim i Sylvainem Guintoli. Sebas porto i Jakub Smrz dopełnili pierwszą dziesiątkę.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
129 zapytań w 0,461 sek