Home / Slider / Paweł Szkopek po pierwszym wyścigu na Lausitzringu

Paweł Szkopek po pierwszym wyścigu na Lausitzringu

pawel-szkopek

Wielokrotny Mistrz Polski w pierwszym wyścigu na torze Lausitzring zajął 17. miejsce.  Jak mówi Paweł Szkopek: „był to niezły pierwszy wyścig”

Paweł Szkopek: „Musiałem się dzisiaj nieco nawalczyć z motocyklem, ale to był dobry wyścig. Długo tasowałem się ze Schmitterem, ale jego motocykl był po prostu za szybki. Robiłem wszystko co mogłem i wychodziłem z siebie aby go wyprzedzić, ale odjeżdżał mi na prostych i nie miałem szans by sobie z nim poradzić. Szkoda, bo miałem dobre tempo i gdybym złapał się za Brookesem, pewnie walczyłbym o 14. miejsce. I tak jednak walczyłem o punkty”

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Niestety, pod koniec wyścigu popełniłem mały błąd i wyjechałem szeroko w pierwszym zakręcie. Zbyt długo szukałem wzrokiem tablicy wystawianej przez zespół, która akurat w ten weekend znajduje się daleko na prostej startowej, przy strefie hamowania, i zamiast 200 metrów przed zakrętem wcisnąłem hebel na 150… przez chwilę było gorąco, ale opanowałem sytuację.”

„Jutro znów walczymy o punkty! Drugi wyścig w niedzielę o 13:00. Relacja w Eurosporcie 1.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Komentarze: 1

  1. Paweł, nie szalej! Wróć cały z Lausitz. I tak wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,283 sek