Home / Gry / Konrad po raz czwarty! Szalona 5 runda VARBOS Polish League!

Konrad po raz czwarty! Szalona 5 runda VARBOS Polish League!


Tegoroczny dominator sięgnął już po czwarte zwycięstwo z rządu, choć tym razem niewiele brakowało, a mielibyśmy ogromną niespodziankę podczas deszczowego wyścigu w Aragonii.

Piąta runda w Aragonii to ostatni taki wyścig w sezonie w którym kluczową rolę odegrały warunki pogodowe. Wszystko wskazywało na to, że jest to idealna okazja do pokonania Konrada Łątki i faktycznie Kuba Lotz oraz Łukasz Dąbrowski mieli ku temu bardzo duże szanse.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zaczęło się zaskakująco. Łukasz Dąbrowski zdobył Pole Position, a drugie miejsce wywalczył Kuba Lotz co było z pewnością dla wszystkich bardzo zaskakujące. Konrad Łątka pierwszy raz w tym sezonie wystartował do wyścigu z trzeciego miejsca. W samym wyścigu TOP3 wyglądało bardzo podobnie co w kwalifikacjach. Zawodnicy tasowali się, ale wyjątkowo Konrad wyglądał znacznie słabiej niż dotychczas. Prowadził Kuba Lotz i to było absolutne zaskoczenie. Drugi był Łukasz Dąbrowski, ale ten popełnił duży błąd i podarował swoje miejsce Konradowi. Lotz bardzo długo utrzymywał przewagę nad Łątką, wykorzystując jego słabszą dyspozycję w deszczowych warunkach, ale z czasem również zaczął popełniać błędy dając się dogonić Konradowi. Koniec końców Łątka wyszedł na prowadzenie, ale wcale nie tworzył sobie przewagi nad Kubą, więc teoretycznie wszystko mogło się wydarzyć. No i wydarzyło się… Jadący swój najlepszy wyścig w tym sezonie Kuba Lotz otrzymał potężny cios od serwera gry który postanowił wyeliminować go z wyścigu. Ogromny pech Kuby, za to ogromna radość Konrada który sięgnął po kolejne zwycięstwo z rządu, dla Łukasza który ponownie zameldował się na drugiej pozycji i dla Darka Godlewskiego, który dzięki tej sytuacji ponownie zdołał się wdrapać na trzecie miejsce na podium.

Półmetek sezonu odbędzie się na torze Sachsenring. Szybko, niesamowicie kręty i dość wąski obiekt na pewno przyniesie ciekawe widowisko. Kolejny wyścig pokazuje że Konrada Łątkę da się pokonać, pytanie teraz kto znów będzie tego najbliżej. Czy półmetek sezonu przyniesie nowego zwycięzcę? Bądźcie z nami!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się retransmisja z kwalifikacji i wyścigu, które komentował znany esportowcom Mateusz „Gucio1846” Kapusta”

 

 

 

 

 

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 1,082 sek