Home / Gry / Mateusz Kapusta czwarty na świecie w pierwszej rundzie AMA Init Esports!

Mateusz Kapusta czwarty na świecie w pierwszej rundzie AMA Init Esports!

Gucio1846 – zawodnik Szkopek Team, osiągnął niebywały wynik w motocyklowym simracingu, nawiązując bezpośrednią walkę z najszybszymi graczami na świecie.

Pierwsza runda AMA Init Esports na torze Laguna Seca zakończyła się sukcesem polskiego zawodnika. Gucio1846 dosiadający wirtualne BMW M1000RR zakończył pierwszy etap z czwartym czasem na świecie i z drugim w kategorii PlayStation 5. Mateusz do trzeciego miejsca stracił zaledwie 0.3 sek. Jako że zwycięzcą całych rozgrywek zostanie gracz o najlepszej sumie czasów ze wszystkich rund, to Gucio zapewnił sobie bardzo udaną podstawę do poprawy swoich wyników. Druga runda odbędzie się na torze Silverstone w trudnych deszczowych warunkach i z wykorzystaniem motocykla Yamaha R1, a więc ulubionej maszyny polskiego gracza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta„Prawdę mówiąc nie spodziewałem się tak dobrego wyniku, bowiem nie miałem zbyt wiele wspólnego z grą RiMS Racing. Moja esportowa kariera obraca się wokół gry MotoGP, a tam model jazdy jest całkowicie inny. Było ciężko, ale z czasem udawało się poprawiać czasy. Swój najlepszy uzyskałem dokładnie o 5:09, czyli o standardowej dla mnie godzinie do robienia dobrych wyników. Jestem dobrze nastrojony przed kolejną rundą, choć będzie ciężko pogodzić ją z mistrzostwami świata MotoGP eSport Championship, które są dla mnie priorytetem.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,345 sek