Home / Gry / MotoGP 20 oficjalnie zapowiedziane! (+wideo)

MotoGP 20 oficjalnie zapowiedziane! (+wideo)

Milestone zapowiedział kolejną część swojego flagowego tytułu czyli MotoGP 20. Najnowsze wyścigi na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata ukażą się wcześniej niż dotychczas i pomimo krótkiego czasu produkcji, zaoferują kilka ciekawych nowości.

Zacznijmy od najważniejszego. Data premiery MotoGP 20 została wyznaczona na 23 kwietnia. Podobnie jak każdego roku, gra oferuje oficjalną licencję Motocyklowych Mistrzostw Świata, dzięki czemu możemy rozpocząć swoją karierę wśród takich zawodników jak Valentino Rossi, Marc Marquez lub Fabio Quartararo. W tegorocznej edycji tryb kariery będzie stawiał na większy realizm od strony zarządzania teamem i samym zawodnikiem, większą rolę mają odegrać pracownicy techniczni, na przykład człowiek od analizy danych z toru. Powróci także możliwość jazdy w stworzonym przez siebie zespole.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Milestone ponownie zapewnia o kolejnym podniesieniu poprzeczki w kwestii realizmu prowadzenia motocykla, głównie w aspektach hamowania, zarządzania oponami i zużyciem paliwa. To ostatnie jest zupełnie nową funkcją, ale niezwykle wyczekiwaną. W wielu konkurencyjnych grach zużycie paliwa istnieje już od kilku lat. Sztuczna inteligencja z części 19 o nazwie Neural AI ma zostać udoskonalona, zapewniając nam znacznie większe wyzwanie. Dodatkowo w grze pojawić się ma całkiem nowy tryb historyczny oraz bardziej rozbudowany edytor grafik, dzięki czemu będziemy mogli lepiej spersonalizować wygląd motocykla w stworzonym przez nas zespole.

MotoGP 20 zostanie wydane na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC. Nie możemy się już doczekać. Każda kolejna odsłona MotoGP jest coraz lepsza, miejmy nadzieję że i tym razem Milestone zaskoczy nas pozytywnie!

Oto zapowiedź wideo MotoGP 20:

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Gucio1846

komentarzy 8

  1. Za możliwość tworzenia swojego zespołu już mam ochotę sobie to zakupić :)

  2. Ja mam nadzieję, że faktycznie z hamowaniem coś zrobią, i z czuciem opon, bo na PC w ver 2019 wyczucie opon prawie nie istnieje – prawie zero informacji na kontroler.

  3. W zapowiedzi mowa też o asymetrycznym zużyciu opon i uszkodzeniach „aerodynamicznych”. Zapowiada się nieźle.

  4. Gra zapowiada się bardzo dobrze :) powrót do Menadżera kariery na to czekałem…… nawet pozwoliłem sobie nagrać na kanale Youtube co bym chciał w wersji 20 https://www.youtube.com/watch?v=AOWCLalqxDI

    Fajnie że robią realistkę w Grze wtedy gra jest ciekawsza na 100-tki godzin tryb Menadżera tworzenie zespołu inwestowanie na części testy kontrakty oby zrobili jak jest naprawdę i oczywiście Polską wersję językową

  5. Gucio1846 znasz może datę drugiego trailera ?

  6. A jak wyglada gra między platformami? W starszych wersjach jest 'crossplay’? Albo wiadomo czy bedzie w 20?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
172 zapytań w 2,464 sek