Home / Moto2 / Moto3 / Niki Tuuli wraca po amputacji części palca

Niki Tuuli wraca po amputacji części palca

W GP Niemiec w rywalizacji znowu weźmie udział Niki Tuuli. Fiński zawodnik, który zastąpił w tym roku Zulfahmiego Khairuddina, w wypadku na torze Assen przewrócił się tak nieszczęśliwie, że trzeba było amputować część jego palca. Tuuli rozpoczął w tym roku rywalizację w Moto2 od GP Francji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pojechał trzykrotnie, a najlepsza jego pozycja to 17. miejsce. Mimo, że będzie gotowy do jazdy na Sachsenringu, musi jeszcze spotkać się z lekarzami we czwartek, którzy mogą dać mu “zielone światło”. “Jestem bardzo szczęśliwy, że mój palec został wyleczony tak szybko. Naprawdę się obawiałem, że nie pojadę w Niemczech.” – powiedziała rewelacja z World Supersport.

Fot. facebook.com/Nikituuli66

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,420 sek