Home / Gry / SBK Team Manager – zostań szefem zespołu World Superbike

SBK Team Manager – zostań szefem zespołu World Superbike

Wczesną jesienią ma ukazać się nowa gra o tematyce wyścigów motocyklowych – nie będzie to jednak zwykła “ścigałka”, jak seria MotoGP, a gra w której będzie można wcielić się w menedżera zespołu mistrzostw świata World Superbike. Będzie oficjalnie licencjonowana przez serię WSBK.

Tytuł, który pojawi się na telefony komórkowe z Androidem i iOS, umożliwi “wejście w buty” menedżera jednego z zespołów sezonu 2018, w celu zdobycia tytułu mistrzowskiego. Wybrać będzie można jednego z siedmiu producentów, zapewnić wsparcie sponsorskie, a następnie zatrudnić mechaników oraz kierowców.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ważne będzie oczywiście również ustawianie maszyn na każdy wyścig, a nawet komunikowanie z zawodnikiem podczas wyścigów, odbywających się w czasie rzeczywistym. Będzie to pierwsza gra na telefony i tablety, o tematyce menedżerskiej w wyścigach motocyklowych, z grafiką 3D. Na razie nie znamy jeszcze ceny, jaką trzeba za nią zapłacić.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,481 sek