Home / Moto2 / Moto3 / Suter zostaje! Zespół Forward Racing ze Szwajcarami w 2018 roku

Suter zostaje! Zespół Forward Racing ze Szwajcarami w 2018 roku

Zaledwie po kilku dniach, Suter odwołał swoją decyzję o pożegnaniu się z kategorią Moto2. W środę ogłoszono, że w przyszłym roku na motocyklach szwajcarskiego konstruktora jeździć będą Eric Granado oraz Stefano Mazi z zespołu Forward Racing.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Duet ten testował już motocykle w Jerez z pozytywnymi wrażeniami. To powrót zespołu Forward Racing do Sutera, z którym zaczynał starty w Moto2. “Jestem bardzo zadowolony z ponownej współpracy z Suter Industries, która to była kluczową częścią naszego doświadczenia w Moto2.” – powiedział Giovanni Cuzari, szef zespołu Forward Racing.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Ale fajnie! :) Cieszę się bardzo i Suterowi kibicuję <3 No szkoda by było, gdyby po roku wrócili, i po jednym sezonie znów musieli się wycofać… Nie ma z nimi już co prawda mojego ulubionego zawodnika Domi Aegertera, ale super, ze zostają i to ze znanym sobie zespołem ;p

    • Też wolałbym Aegertera na Suterze, ale z drugiej strony KTM wydaje się sprawdzoną konstrukcją i Domi może tylko lepiej jechać w następnym sezonie, jeśli nic mu nie stanie na drodze.

      A co do Forward Racing – warto przypomnieć że pierwszą wygraną dla nich w Moto2 zdobył Jules Cluzel w 2010r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 0,643 sek