Home / Slider / William Dunlop opuszcza Tyco BMW

William Dunlop opuszcza Tyco BMW

wd

Team Tyco BMW poinformował, że William Dunlop nie będzie ich zawodnikiem w sezonie 2016.

William Dunlop dołączył do zespołu w 2014 roku i wtedy właśnie wygrał swój pierwszy międzynarodowy wyścig klasy Superbike podczas North West 200. Zarówno William jak i menager team’u Phillip Neill bardzo dobrze wspominają dotychczasową współpracę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

William świetnie reprezentował nasz zespół na zewnątrz, również współpraca wewnątrz układała się świetnie. Jest niesamowitą osobą. Dużo rozmawialiśmy o naszym ew. Rozstatniu, o tym, że potrzebuje nowych wyzwań. Rozumiem go ale jednocześnie zapewniłem, że nie zamykamy za nim drzwi i może powrócić do nas kiedy tylko zechce. Oczywiście cały team Tyco BMW życzy mu szczęścia powiedział menager teamu Tyco BMW, Phillip Neill.

William Dunlop który w tym sezonie jeździł również na Yamasze R6 w zespole CD Racing postanowił się dołączyć do team’u Chris’a Dowd’a na pełny sezon. William oprócz jazdy na R6 w klasach Supersport będzie dosiadał Yamahay R1 w klasie Superbike

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Olek

komentarze 2

  1. Czy to pod dolną półką w motocyklu Williama to klakson?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,380 sek