Home / MotoGP / Crutchlow zaniepokojony przednią oponą

Crutchlow zaniepokojony przednią oponą

Zawodnik LCR Honda CASTROL, Cal Crutchlow zakończył przedsezonowe testy w dobrym nastroju. Trzeciego, ostatniego dnia prób w Katarze uzyskał on czwarty czas. Brytyjczyk raz jeszcze przez większość testów znajdował się w czołówce tabeli wyników, ostatecznie przejeżdżając w sobotę 57 okrążeń i zdobywając cenne dane o Hondzie RC213V w specyfikacji 2018.

#35 Cal Crutchlow – 4. miejsce (1’54.457): „To był trzeci dzień testów i ostatni przed startem sezonu za dwa tygodnie. Jesteśmy całkiem zadowoleni z tego, jak motocykl spisuje się na suchym torze. Oczywiście nadal musimy się poprawić, ale ekipa ma sporo danych, by pracować z Hondą w najbliższych tygodniach.”

„Nadal mamy kłopoty z przodem, który nie jest perfekcyjny, ale byłem konsekwentnie szybki w ciągu dnia, co jest bardzo ważne. Problemem jest specyfikacja przedniej opony. Żadna z nich nie pasuje mojemu stylowi jazdy, więc musimy skupić się na tym w trakcie wyścigowego weekendu. To będzie kluczowe.”

„Ogólnie jesteśmy jednak zadowoleni, przejechałem dłuży dystans 12 okrążeń i było w porządku. Testowaliśmy też na mokrym torze i według mnie, widoczność nie sprawiała problemu. Było jednak ślisko, więc trzeba to będzie przedyskutować z komisją bezpieczeństwa”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,747 sek