Home / MotoGP / Czy Rossi jeździ na podwójnym gazie?

Czy Rossi jeździ na podwójnym gazie?

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM ogłosiła wyniki kontroli antydopingowej, której poddano sześciu zawodników bioracych udział w drugiej rundzie Mistrzostw Świata w Estoril. Czy zawodniMiędzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM ogłosiła wyniki kontroli antydopingowej, której poddano sześciu zawodników bioracych udział w drugiej rundzie Mistrzostw Świata w Estoril. Czy zawodnicy byli czyści jak łza i nie jechali na podwójnym gazie?

Grand Prix, które odbyło się w Portugali było pierwszym, w którym zastosowano nowa regułę „białej flagi”. Nowa kontrowersyjna zasada okazała się byc bardzo stresująca dla zawodników. Pojawiały sie plotki,że zawodnicy mogli posiłkowac się różnego rodzaju używkami i wspoamagaczami. Jednakże u przebadanych zawodników nie stwierdzono jakichkolwiek ilości zakazanych produktów. Testom poddani zostali Marco Melandri (MotoGP), Valentino Rossi (MotoGP), Troy Bayliss (MotoGP), Marco Simoncelli (125cc), Mika Kallio (125cc) i Julian Simon (125cc).

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
63 zapytań w 1,050 sek