Home / MotoGP / Deszczowe wyścigi w Brnie? Prognoza na niedzielę

Deszczowe wyścigi w Brnie? Prognoza na niedzielę

Po piątkowych opadach deszczu podczas piątkowych treningów, także i podczas wyścigów zawodnicy grand prix mogą zmagać się z mokrym torem. O ile poranne opady są pewne (i na początku rozgrzewek widzimy, że faktycznie się pojawiły), o tyle nie wiadomo, kiedy ustaną. Mogą potrwać do wczesnych godzin popołudniowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jak więc wygląda prognoza na niedzielę w Brnie? Do godziny 12:00 deszcz (stały lub przelotny) jest właściwie pewny. Szanse są także na to, że utrzyma się dłużej. O godzinie 13:00 prawdopodobieństwo na utrzymywanie się deszczu to blisko 50%. Potem tor powinien przesychać, ale jeszcze na początku wyścigu MotoGP nie jest wykluczone, że zawodnicy wyjadą jeszcze na mokrą nawierzchnię

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,724 sek