Home / MotoGP / Jonas Folger wraca na miejsce zwycięstwa

Jonas Folger wraca na miejsce zwycięstwa

Jonas Folger, który zaszokował drugą pozycją w swojej domowej rundzie o GP Niemiec, marzy o tym, by także i w Brnie spisać się równie dobrze. Niemiec „naładował baterie” podczas kilku dni wakacji, jakie miał po ostatnim wyścigu.

Folger ma dobre wspomnienia z Brna, ponieważ wygrał tam rok temu. Wyprzedził wtedy innych obecnych zawodników MotoGP, którzy w tym roku spisują się o wiele gorzej: Alexa Rinsa i Sama Lowesa. Za plecami był także czwarty tegoroczny debiutant – Johann Zarco, partnerujący mu w ekipie Tech 3.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Naprawdę czekam już na możliwość powrotu na moją Yamahę w Brnie. Mimo było mieć krótką przerwę letnią i naładować baterie po Sachsenringu. Teraz udaję się do Czech z takim samym pozytywnym nastawieniem, jakie miałem po ostatnim wyścigu.” – powiedział Jonas Folger przed GP Czech

„Czuję się pewnie i myślę, że motocykl także i w Brnie może umożliwiać świetne spisanie się, zwłaszcza po poprawkach, jakie ostatnio wykonaliśmy. Jestem pewien, że możemy mieć kolejny świetny weekend. Chcemy po raz kolejny pokazać, że jesteśmy bardzo konkurencyjni i że możemy pozostać na przedzie i zrobić mocny wynik.” – dodał Niemiec.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
69 zapytań w 0,676 sek