Home / MotoGP / Kawasaki obserwuje Aoyamę

Kawasaki obserwuje Aoyamę

Zawodnik KTM’a jeżdżący w klasie 250cc – Hiroshi Aoyama jest kolejnym zawodnikiem, który jest na obserwacji zespołu Kawasaki Racing Team MotoGP. Być może w sezonie 2007 zobaczymy młodego japończyka w barwach „zielonych”. O rozmowach toczonycZawodnik KTM’a jeżdżący w klasie 250cc – Hiroshi Aoyama jest kolejnym zawodnikiem, który jest na obserwacji zespołu Kawasaki Racing Team MotoGP. Być może w sezonie 2007 zobaczymy młodego japończyka w barwach „zielonych”. O rozmowach toczonych między zawodnikiem i teamem potwierdza obecny szef KTM’a Harald Bartol, który jednak chciałby zatrzymać na kolejny rok startów w swoim zespole swojego podopiecznego.

Prawie pewne jest już odejście z Kawasaki Shiny’i Nakano, który w następnym sezonie występować będzie w zespole Konica Minolta Honda. Szefowie ekipy Kawasaki chcą także zmienić swojego drugiego jeźdźca – Randy’ego de Punieta.
W kręgu zainteresowań są Max Biaggi, Alex Barros i Sete Gibernau, jednak Max już podpisał kontrakt na rok 2007 z teamem Alstare Suzuki Corona Extra, w serii Superbike.

Tymczasem Gibernau walczący o utrzymanie się na czerwonym Ducati w fabrycznym zespole Marlboro Ducati, oraz jego największy rywal w osiągnięciu tego celu – debiutant w klasie MotoGP Casey Stoner, milczą na temat jakichkolwiek przyszłych roszad zespołowych.

Źródło: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
102 zapytań w 0,794 sek