Home / MotoGP / Marquez optymistą przed holenderską rundą MotoGP

Marquez optymistą przed holenderską rundą MotoGP

Assen TT – holenderska runda MotoGP odbędzie się już w ten weekend. Zespół Repsol Hondy przyjeżdża na tor Assen w dobrych nastrojach, po kolejnym w tym roku podium Marka Marqueza, w dodatku osiągniętym po bardzo problematycznych przygotowaniach do wyścigu. Hiszpan wciąż liczy się w walce o tytuł mistrza świata i w niedzielę będzie jednym z faworytów do zwycięstwa.

Repsol Honda jak inne zespoły, wzięła udział w testach, odbywających się tuż po wyścigu o GP Katalonii. Te dodatkowe przygotowania sprawiają, że zarówno Marquez jak i cały zespół mają spore oczekiwania przed kolejną rundą.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Po dobrym wyścigu i obiecującym dniu testów w Katalonii, z niecierpliwością czekamy na powrót na motocykl i następną rundę na równie dobrym poziomie. Lubię Assen. Odbywały się tam ekscytujące wyścigi i mam wiele dobrych wspomnień związanych z tym torem. Oczywiście pogoda jest zawsze nieprzewidywalna,a warunki zmieniają się bardzo szybko, dlatego też musimy być przygotowani na wszytko, tak jak robiliśmy to w 2014 i w ubiegłym roku.”– powiedział Marc Marquez.

To, w połączeniu z faktem, że każdy wyścig w tym sezonie wydaje się zupełnie nieprzewidywalny, oznacza, że musimy zachować całkowitą koncentrację i ciężko pracować od piątkowego poranka, aby znaleźć dobrą konfigurację dla naszego motocykla i opon, mając na celu walkę o podium w wyścigu „. – dodał zawodnik Repsol Hondy przed zbliżającym się weekendem grand prix.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,714 sek