Home / MotoGP / Marquez zadowolony z tempa wyścigowego

Marquez zadowolony z tempa wyścigowego

Podczas gdy na czele testów Katarze zmieniali się kolejni zawodnicy, Marc Marquez nie brylował jeśli chodzi o czasy jednego okrążenia. Hiszpan skupiał się za to na tempie wyścigowym. #93 spodziewa się dużego wyzwania od pierwszego wyścigu.

„Jestem usatysfakcjonowany tym, jak ogólnie przebiegły nasze testy przedsezonowe. Wiele pracowaliśmy nad naszym tempem wyścigowym, które ostatecznie jest przecież najważniejsze. To prawda, że mieliśmy tutaj w Katarze trochę problemów. Dziś jednak zrobiliśmy krok do przodu, byłem w stanie kręcić wystarczająco równe czasy okrążeń, schodząc do „niskich” czasów 1:55min.” – powiedział Marc Marquez po ostatnim, trzecim dniu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Dzisiaj także próbowaliśmy korzystania z karbonowego wahacza w jednym z przejazdów. Udawało mi się jechać całkiem szybko, jednak potrzeba nad nim trochę popracować. Z pewnością mistrzostwa będą bardzo konkurencyjne już od pierwszego wyścigu, ale mam nadzieję, że będzie nam to sprawiało radość.” – skomentował Hiszpan.

Na koniec testów odbyły się testy na mokrym torze, który został zlany wodą przez cysterny. „Jeśli chodzi o testy na mokrej nawierzchni, z odbiciami świateł w torze było nieco trudniej dostrzec krawężniki i białe linie, a tor był nieco bardziej śliski, ale jeśli o mnie chodzi, możliwe jest ściganie się w deszczu.” – dodał #93.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Honda wydaje sie wiedzie gdzie jest i w ktora strone podazac

    Yamaha daleko nie jest ale jednak maja ole do poprawy

    Niepokoi mnie ducati bo nad wyraz za cicho u nich :)

    Suzuki oscyluje w 10 ale bez szalu

    A WSZYSTKO OKAZE SIE PO 1 WYSCIGU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 0,862 sek