Home / MotoGP / Operacja Marco Melandriego

Operacja Marco Melandriego

Marco Melandri, który w zakończonym 29 października sezonie zwyciężył trzykrotnie – musi poddać się operacji. Możliwe, że nawet dwóm.

Pierwsza operacja miałaby się odbyć dzisiaj. Włoch musi być w pełni sił już 28 listopada, kiedy to na torze Marco Melandri, który w zakończonym 29 października sezonie zwyciężył trzykrotnie – musi poddać się operacji. Możliwe, że nawet dwóm.

Pierwsza operacja miałaby się odbyć dzisiaj. Włoch musi być w pełni sił już 28 listopada, kiedy to na torze w Jerez ma testować Honde 800cc.

Od Grand Prix USA towarzyszy mu nerwoból w lewym ramieniu. Druga kontuzja dotyczy prawej stopy, z którą Melandri ma problemy od momentu wypadku w Japonii w 2005, w którym uczestniczył razem z Rossim.

Dopiero po zoperowaniu ramienia zostanie podjęta decyzja jaki rodzaj leczenia stopy będzie najskutecznjeszy i najlepszy dla Marco. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie czeka go kolejna operacja chirurgiczna.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
71 zapytań w 0,801 sek