Home / MotoGP / Petrucci wycofał się z GP Kataru!

Petrucci wycofał się z GP Kataru!

Danilo Petrucci

Niezwykle ambitna postawa Danilo Petrucciego niestety nie wystarczyła, by Włoch mógł wystartować w GP Kataru. Mimo wzięcia udziału w dwóch dniach treningów, zawodnik Pramac bo badaniach podjął decyzję o wycofaniu się z dalszej części weekendu.

Petrucci, który złamał trzy kości dłoni podczas testów w Australii, miał pojechać w niedzielę, by zdobyć choć kilka punktów do klasyfikacji generalnej. Początkowo wszystko szło dobrze i zawodnik podjął nawet decyzję, by zrezygnować z ochraniacza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po trzecim treningu czuł jednak mocny ból. Badania wykazały, że doszło do przemieszczenia jednej z operowanych kości. Niewykluczone, że Petrucci będzie teraz potrzebował kolejnej operacji. Druga runda MotoGP odbędzie się za dwa tygodnie – nie jest pewne, czy uraz zdąży się zaleczyć.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Wielka szkoda :/ ale trudno, w Katarze deszczowego wyścigu nie będzie, więc nie powalczyłby o zwycięstwo raczej :D

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
30 zapytań w 0,779 sek