Home / MotoGP / Stefan Bradl zachwycony nową Hondą

Stefan Bradl zachwycony nową Hondą

Zawodnik LCR Honda Stefan Bradl był bardzo zadowolony z pierwszych jazd nowym prototypowym motocyklem Hondy w specyfikacji 2014. Niemiec podczas ostatniego dnia testów w Walencji miał możliwość przetestowania maszyny.

Bradl brał udział w każdym z trzech dni testów. Przetestował nowe części do zawieszenia Ohlinsa i tylny wahacz. Jednak 23-latek był pod największym wrażeniem nowej Hondy 2014.

„Jestem zadowolony z trzech dni testów. Próbowaliśmy mnóstwo części, które pozwoliły mi jechać szybciej, wliczając w to nowy tylni wahacz Hondy,” powiedział Bradl.

„Następnie przetestowaliśmy nowe części Ohlinsa i nowe mapowania silnika , ale zgromadzenie danych zajmuje nieco czasu. Jednak najbardziej ekscytującą częścią tych testów ,był nowy prototyp Hondy, na którym miałem okazję dziś jeździć [środa].”

„Było wyraźnie czuć różnicę w mocy silnika i konfiguracji podwozia, ale zmiany nie były tak duże i miałem niezłą zabawę pokonując okrążenia na nowej maszynie. Na zakończenie mogę powiedzieć, że mam pozytywne odczucia, jeśli chodzi o nowy motocykl.”

Bradl swój najlepszy czas uzyskał trzeciego dnia testów w Walencji – 1’30.868 sekundy.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
16 zapytań w 0,702 sek