Home / MotoGP / Takaaki Nakagami przeprasza za upadek

Takaaki Nakagami przeprasza za upadek

Ostatniego dnia testów w Katarze, zawodnik LCR Honda IDEMITSU Takaaki Nakagami został nieco spowolniony w swoich przygotowaniach do startu sezonu 2018. Japończyk, który imponował podczas wcześniejszych, zimowych sesji, w sobotę zaliczył upadek na torze Losail.

W konsekwencji przejechał tylko 40 okrążeń, nie udało mu się poprawić piątkowego czasu i uplasował się na 21. miejscu w tabeli wyników. Nakagami na szczęście nie nabawił się podczas upadku żadnej kontuzji i jest pozytywnie nastawiony do startu sezonu, który będzie miał miejsce za 2 tygodnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#30 Takaaki Nakagami – 21. miejsce (1’55.763): „Niestety już na początku sesji zaliczyłem duży upadek w drugim zakręcie. Bardzo przepraszam zespół, bo straciliśmy przez to jeden z naszych motocykli, przez co musieliśmy kompletnie zmienić nasz plan testowy.”

„Przejechałem tylko około 30 okrążeń, to był trudny dzień dla mnie i niezbyt dobry dla zespołu. Na szczęście czuję się dobrze, nie mam żadnej kontuzji, nic mnie nie boli, więc nie mogę już doczekać się weekendu wyścigowego”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
17 zapytań w 0,766 sek