Home / MotoGP / Vinales ponownie wraca w miejsce zwycięstwa

Vinales ponownie wraca w miejsce zwycięstwa

Maverick Vinales w zeszłym roku wygrał dwa pierwsze wyścigi sezonu, a więc tegoroczne GP Argentyny będzie dla niego drugą rundą z rzędu, gdzie będzie bronił zwycięstwa. Hiszpan co prawda nie znalazł się na podium w Katarze, jednak w jego opinii, wraz z zespołem wypracowano dobry set-up motocykla.

„Jestem zadowolony, że udało się znaleźć w Katarze fajne ustawienia, zespół we wcześniejszy weekend wykonał świetną pracę. Teraz czekamy juz na grand prix w Argentynie. Nie mogę się doczekać ścigania na Termas de Rio Hondo, gdzie wygrałem w zeszłym roku – czułem się naprawdę silny i pewny siebie.” – powiedział Maverick Vinales przed wyścigiem o GP Argentyny.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Mam nadzieję, że teraz też będę się tak czuł, i będę mógł walczyć o zwycięstwo. Naprawdę myślę, że możemy wykonać dobrą robotę i że będziemy z przodu przez cały wyścig, z szansami na zwycięstwo. Jestem mocno umotywowany.” – dodał zawodnik fabrycznej ekipy Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,703 sek