Home / MotoGP / WSM Chełmiec i MotoGP.pl rozpoczynają współpracę

WSM Chełmiec i MotoGP.pl rozpoczynają współpracę

Mamy dla Was dobrą wiadomość! W maju na I eliminacji WMMP na torze w Poznaniu będzie można zobaczyć 8 maszyn z rzucającym się w oczy napisem www.motogp.pl na „zadupkach”. A to za sprawa współpracy, jaką oficjalnie

Mamy dla Was dobrą wiadomość! W maju na I eliminacji WMMP na torze w Poznaniu będzie można zobaczyć 8 maszyn z rzucającym się w oczy napisem www.motogp.pl na „zadupkach”. A to za sprawa współpracy, jaką oficjalnie podjęliśmy z Wyścigową Sekcją Motocyklową Chełmiec www.wsm.org.pl, stając się jednocześnie patronem medialnym sekcji. Tak więc tylko u nas, praktycznie na gorąco, będzie można śledzić losy i wyczyny chłopaków z WSM Racing Team. Chcemy tym samym „ożywić” relacje z wyścigów, żeby nie były to tylko i wyłącznie „suche fakty”. Będziemy również umieszczać informacje z życia sekcji i przedstawiać istotne wydarzenia.

Na sezon 2006, WSM Racing Team ma bardzo ambitne plany – wystawionych będzie dwóch zawodników w klasach markowych pucharu PZM w klasie GS 500 CUP, 4 w klasie Pretendent, jeden w Rookie i jeden w Mistrzostwach Polski w klasie Superstock 600 oraz 3 zawodników w Pucharze PZM Skuterów. Już wkrótce dokonamy odsłony teamu i prezentacji poszczególnych zawodników. No cóż, obecnie trwają intensywne przygotowania i treningi na siłowni. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za naszych pupilków.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
13 zapytań w 0,723 sek