Home / WMMP / Aspar Team sprawował kontrolę na testach w Jerez

Aspar Team sprawował kontrolę na testach w Jerez

Nowy rekrut Aspar Team Gabor Talmcsi potwierdził swoją doskonałą adaptację do maszyny Aprilia. Pokazał to na testach w Jerez zdobywając najlepszy czas treningów tuż przed Hector’em Faubel’em. Natomiast uczniak Bradley Smith był zadziwiający ze swoim tNowy rekrut Aspar Team Gabor Talmcsi potwierdził swoją doskonałą adaptację do maszyny Aprilia. Pokazał to na testach w Jerez zdobywając najlepszy czas treningów tuż przed Hector’em Faubel’em. Natomiast uczniak Bradley Smith był zadziwiający ze swoim trzecim czasem w testach. Wyprzedził w ten sposób nawet Tomy Koyame z KTM.
Testy w Jerez były ostatnimą sesją w tym roku szczególnie dobrą dla teamów KTM i Aprilia. Jerez jeszcze kilka razy gościł w listopadzie zawodników Motocyklowych Mistrzostw Świata.

W grudniu rozpoczęły się podsumowania dotyczące rozwoju i testowania prototypów nowych maszyn 800 cc w Jerez włączając w to teamy Hondy z klas 250cc i 125cc.

Testy w Jerez 125cc:

1. Gabor Talmacsi — Aspar Team 1’46.844
2. Hector Faubel — Aspar Team 1’47.080
3. Bradley Smith — Repsol Honda 1’47.724
4. Tomoyoshi Koyama — KTM 1’47.900
5. Sandro Cortese — Caffe Latte Elit 1’48.224
6. Randy Krummenacher — KTM 1’48.200

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,686 sek