Home / WSBK / Jonathan Rea miał kontuzję i operację przed Australią

Jonathan Rea miał kontuzję i operację przed Australią

Jonathan Rea ujawnił, że na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sezonu World Superbike odniósł kontuzję i musiał przejść zabieg operacyjny. Informacja ta była wcześniej skrzętnie ukrywana. Brytyjczyk na początku lutego trenował na motocyklu crossowym, uszkadzając prawą dłoń. W Barcelonie poddał się operacji palca. Dopiero na instagramie Rea po rundzie w Australii napisał o kontuzji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Był to trudny weekend dla Jonathana Rea. Zawodnik Kawasaki po raz pierwszy od czasu, jak jeździ dla tej ekipy, nie wygrał żadnego z dwóch wyścigów na Phillip island. Poza niedawną kontuzją, zmagał się również z chorobą wirusową. Mimo to, tylko o włos przegrał drugi wyścig z Marco Melandrim z Ducati. W pierwszym wyścigu rozpadająca się opona sprawiła, że nie stanął na podium. W klasyfikacji zajmuje trzecie miejsce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
19 zapytań w 0,728 sek