Home / Slider / Nicky Hayden zadebiutował na Hondzie w World Superbike

Nicky Hayden zadebiutował na Hondzie w World Superbike

Nicky Hayden

Pierwsze testy Hondy odbył w poniedziałek na torze Motorland Aragon Nicky Hayden – mistrz świata MotoGP z roku 2006. Amerykanin dołączył do zespołu Ten Kate Racing, gdzie będzie ścigał się obok jednego z największych talentów młodego pokolenia – Michaela van der Marka.

Hayden po raz pierwszy miał okazję przejechać się CBR1000RR. Zespół Ten Kate przygotował motocykl w firmowych kolorach czarno-czerwonych. Na razie nie wiadomo, jaki będzie sponsor tytularny, ponieważ ten poprzedni – PATA – będzie teraz wspierać konkurencyjną Yamahę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nicky Hayden

Nicky Hayden

Nicky Hayden

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Osobiście dziwi mnie, ze taki team zatrudnia tak słabego zawodnika? Oczywiscie jest Mistrzem z 2006 roku i Mistrzem AMA, po za tym bardzo sympatyczny gościu, ale jako zawodnik raczej „średnie” notował wyniki.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
27 zapytań w 0,935 sek