Home / WSBK / Piąte pole position dla Lorenzo

Piąte pole position dla Lorenzo

Hiszpański zawodnik teamu Fortuna Honda po raz piąty w tym sezonie wywalczył pole position. Jorge pokazuje nam świetną dyspozycję już od pierwszych treningów. Stawka jest jednak bardzo zwarta i aż jedenastu zawodników mieści się w stracie dwóch sekunHiszpański zawodnik teamu Fortuna Honda po raz piąty w tym sezonie wywalczył pole position. Jorge pokazuje nam świetną dyspozycję już od pierwszych treningów. Stawka jest jednak bardzo zwarta i aż jedenastu zawodników mieści się w stracie dwóch sekund do prowadzącego. Lorenzo wykręcił świetny czas 1’40.007. Za nim uplasował się Alex De Angelis (Master MVA Aspar) ze stratą trzech setnych.

Pamiętajcie także, że wyścigi odbywają się jutro, a nie jak zawsze w niedzielę! Szukuje się nam dawka prawdziwie wielkich emocji w klasie ćwierć litrówek. Stawka jest zwarta, a każdy ma ochotę i co ważne możliwości, na zwycięstwo. Nie pozostaje nam nic poza czekaniem do jutra!

Wyniki:

Trening wolny 2

Sesja kwalifikacyjna 2

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
84 zapytań w 0,735 sek