Home / Slider / Portimao również dla van der Marka! Holender kroczy po tytuł WSS

Portimao również dla van der Marka! Holender kroczy po tytuł WSS

Michael van der Mark
Michael van der Mark znacznie przybliżył się do mistrzostwa serii World Supersport. Holender wygrał po raz czwarty w tym sezonie i na cztery rundy przed końcem ma aż 53 punkty przewagi nad drugim w klasyfikacji Julesem Cluzelem. Francuz nie ukończył wyścigu na torze Portimao.

Drugie miejsce w wyścigu zajął Jack Kennedy, a trzeci był Kenan Sofuoglu. Wyścig został przerwany po 12. okrążeniu z powodu opadów deszczu.

Wyniki wyścigu World Supersport na torze w Portimao:
1. Michael van der Mark NED PATA Honda CBR600RR 12 okr.