Home / Moto2 / Moto3 / GP Austrii: Wyniki wolnych treningów w Moto3

GP Austrii: Wyniki wolnych treningów w Moto3

binder1

Zakończone zostały wolne treningi kategorii Moto3 przed GP Austrii. Najlepsze czasy w każdej z sesji wykręcił Brad Binder. Czekamy na kwalifikacje.

Wyniki FP1 kategorii Moto3 na torze Red Bull Ring w Austrii:

1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 37.902s
2. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 1m 38.486s
3. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 1m 38.630s
4. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 38.927s
5. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 39.063s
6. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 39.104s
7. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 39.131s
8. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 39.132s
9. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 39.244s
10. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 1m 39.250s
11. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 1m 39.256s
12. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 1m 39.256s
13. Jorge Martin SPA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 1m 39.333s
14. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 1m 39.439s
15. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 39.544s
16. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 39.580s
17. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 39.622s
18. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 1m 39.688s
19. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 39.770s
20. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 39.915s
21. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 39.942s
22. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 1m 40.109s
23. Marco Bezzecchi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 1m 40.245s
24. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 40.271s
25. Stefano Manzi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 1m 40.315s
26. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 40.480s
27. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 1m 40.543s
28. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 40.678s
29. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 40.950s
30. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 41.199s
31. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 41.287s
32. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 41.774s
33. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 1m 41.824s
34. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 41.929s
35. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 41.941s

Kliknij, aby pominąć reklamę

Wyniki FP2 kategorii Moto3 na torze Red Bull Ring w Austrii:

1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 37.070s
2. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 37.075s
3. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 1m 37.190s
4. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 37.324s
5. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 37.480s
6. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 1m 37.648s
7. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 1m 37.664s
8. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 1m 37.818s
9. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 1m 37.905s
10. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 1m 37.934s
11. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 37.971s
12. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 1m 37.986s
13. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 1m 38.055s
14. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 38.115s
15. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 38.254s
16. Jorge Martin SPA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 1m 38.300s
17. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 38.350s
18. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 38.420s
19. Marco Bezzecchi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 1m 38.513s
20. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 38.540s
21. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 38.547s
22. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 38.614s
23. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 38.663s
24. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 38.718s
25. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 38.735s
26. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 38.751s
27. Stefano Manzi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 1m 39.089s
28. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 39.279s
29. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 39.402s
30. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 39.715s
31. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 1m 39.728s
32. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 39.737s
33. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 39.789s
34. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 1m 40.000s
35. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 40.291s

Wyniki FP3 kategorii Moto3 na torze Red Bull Ring w Austrii:

1. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 36.548s
2. Joan Mir SPA Leopard Racing (KTM) 1m 36.620s
3. Fabio Quartararo FRA Leopard Racing (KTM) 1m 36.675s
4. Bo Bendsneyder NED Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 36.865s
5. Gabriel Rodrigo ARG RBA Racing Team (KTM) 1m 37.030s
6. Nicolo Bulega ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 37.090s
7. Enea Bastianini ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 37.154s
8. Andrea Locatelli ITA Leopard Racing (KTM) 1m 37.175s
9. Fabio Di Giannantonio ITA Gresini Racing Moto3 (Honda) 1m 37.181s
10. Jules Danilo FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 37.196s
11. Hiroki Ono JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 37.209s
12. Philipp Oettl GER Schedl GP Racing (KTM) 1m 37.231s
13. Livio Loi BEL RW Racing GP BV (Honda) 1m 37.527s
14. Jorge Martin SPA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 1m 37.588s
15. Jorge Navarro SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 37.633s
16. Marco Bezzecchi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 1m 37.734s
17. Niccolò Antonelli ITA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 37.743s
18. Francesco Bagnaia ITA Pull & Bear ASPAR Mahindra Team (Mahindra) 1m 37.757s
19. Romano Fenati ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 37.810s
20. Albert Arenas SPA Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 37.836s
21. Juanfran Guevara SPA RBA Racing Team (KTM) 1m 37.860s
22. John McPhee GBR Peugeot MC Saxoprint (Peugeot) 1m 37.932s
23. Khairul Idham Pawi MAL Honda Team Asia (Honda) 1m 37.947s
24. Darryn Binder RSA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 38.199s
25. Maria Herrera SPA MH6 Team (KTM) 1m 38.235s
26. Aron Canet SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 1m 38.266s
27. Stefano Manzi ITA Mahindra Racing (Mahindra) 1m 38.466s
28. Jakub Kornfeil CZE Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 38.541s
29. Marcos Ramirez SPA Platinum Bay Real Estate (Mahindra) 1m 38.568s
30. Tatsuki Suzuki JPN CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 38.660s
31. Adam Norrodin MAL Drive M7 SIC Racing Team (Honda) 1m 38.880s
32. Stefano Valtulini ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 39.025s
33. Lorenzo Petrarca ITA 3570 Team Italia (Mahindra) 1m 39.060s
34. Fabio Spiranelli ITA CIP-Unicom Starker (Mahindra) 1m 39.496s
35. Andrea Migno ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 40.268s

Kliknij, aby pominąć reklamę

Źródło: crash.net

 

AUTOR: Kuba Owsianowski

Zdjęcie profilowe kuba_ghost

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
40 zapytań w 1,175 sek
Zamknij
Zapraszamy na nasz Fanpage!