Home / Slider / Prędki Racing Team startuje w Těrlicku

Prędki Racing Team startuje w Těrlicku

W najbliższy weekend odbędzie się legendarny wyścig drogowy w Terlicku. Wystartuje w nim Krystian Paluch, aktualnie jedyny Polski zawodnik startujący w pełnym cyklu Mistrzostw Czech w Wyścigach Drogowych – CzechTT, zajmujący czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej po dwóch rundach.

Terlicko nie jest rundą CzechTT, jednak możliwość startu w tak prestiżowym i wymagającym wyścigu to ogromna szansa na zdobywanie doświadczenia i rozwój. Ma to ogromne znaczenie w kontekście dalszej walki o punkty w CzechTT, ale także w kontekście kolejnego sezonu, który z pewnością będzie związany właśnie z tą formą ścigania.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Z uwagi na bliską odległość od Polskiej granicy, zapraszamy wszystkich kibiców z Polski do aktywnego kibicowania. Trasa wyścigu znajduje się tuż za polską granicą i Cieszynem. Ekipa Prędki Racing Team i Krystian Paluch to niejedyni Polacy na trasie wyścigu w Terlicku – gościnnie w tej rundzie pojedzie także wielokrotny mistrz Polski – Paweł Szkopek – o czym pisaliśmy TUTAJ.

Dla tych którzy nie mogą spędzić weekendu w Terlicku, relacja na fanpage: facebook.com/PredkiRacingTeam/

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 0,747 sek