Home / Artykuły / Gdzie kupić znaki drogowe?

Gdzie kupić znaki drogowe?

Przedstawiciele gmin, samorządów, osoby prywatne, a nawet zarządcy dróg i budynków – to grupa osób, która często może potrzebować znaków drogowych do oznakowania ulic, a nawet miejsc parkingowych. Sprawdź, gdzie kupić znaki drogowe wysokiej jakości i o czym trzeba pamiętać po ich zakupie.

Zakup znaków drogowych w Polsce wcale nie jest tak trudny, jak mogłoby się wydawać. Sprawdzając ofertę sprawdzonego producenta drogowskazów oraz innych akcesoriów do znakowania, zamówisz niezbędne znaki drogowe, których potrzebuje gmina, miasto czy nawet Twoja firma zajmująca się zarządzaniem drogami. Praktycznie wszystkie znane w Polsce znaki drogowe możesz kupić online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę sklepu internetowego, gdzie sprzedawane są drogowskazy i akcesoria do znakowania dróg: https://znakidrogowe24.pl/.

W Rozporządzeniu Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych[1] można znaleźć niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób można montować znaki na drogach, a także kto może to legalnie zrobić. Dodatkowe informacje na temat szczegółowych warunków technicznych dla znaków znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 roku[2].

Znaki drogowe na sprzedaż – czy ich zakup jest legalny?

Praktycznie wszystkie znaki drogowe na sprzedaż, które można zamówić online, są w 100% legalnym zakupem. Możesz je nabyć jako osoba prywatna, przedsiębiorca, przedstawiciel samorządu lub gminy. Znaki zakazu, nakazu, informacyjne oraz ostrzegawcze bez problemu kupisz przez internet. Chcesz dowiedzieć się, gdzie najłatwiej je dostać? Poznaj wszystkie dostępne typy znaków, wchodząc na stronę pod adresem:  https://znakidrogowe24.pl/znaki_drogowe.

Kupując znaki drogowe bezpośrednio od producenta, masz pewność, że te są stworzone zgodnie z przepisami wynikającymi z rozporządzeń, a także są solidne i odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Można śmiało powiedzieć, że znak drogowy może kupić legalnie praktycznie każdy… sytuacja jednak wygląda nieco inaczej jeśli chodzi o montaż takowego znaku. Jeśli drogowskaz będzie stanowić element ozdobny domu – jak najbardziej możesz go legalnie wykorzystać. Do poprawnego i co najważniejsze, legalnego zamontowania znaku, potrzebujesz natomiast odpowiedniego zezwolenia.

[1] https://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2019/454

[2] https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=wdu20021701393

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
155 zapytań w 1,134 sek