Home / Gry / eMotoGP Polish League: Korsarz_27 ponownie nie od zatrzymania

eMotoGP Polish League: Korsarz_27 ponownie nie od zatrzymania

Zakręcone Portimao padło łupem Patryka Mytycha. Polski zawodnik coraz bardziej oddala się w klasyfikacji generalnej eMotoGP Polish League, której patronem jest Szkopek Team.

Portugalskie Portimao to jeden z tych trudniejszych torów, których zawodnicy woleliby nie mieć w kalendarzu. Nie byłoby jednak zabawy i wyzwania gdyby dostępne były wyłącznie stałe, oklepane tory. Szósta runda była nieprzewidywalna jeśli chodzi o rozkład sił, ale jedno było pewne – faworyt nie zawiedzie.

Pole Position ponownie wywalczył Korsarz_27 (Suzuki) i raczej nikogo to nie zaskoczyło. Polski gracz podobnie jak w poprzedniej rundzie uzyskał sporą przewagę nad drugim zawodnikiem, a tym był El_turco_35_ (Aprilia). Pierwszy rząd uzupełnił coraz lepiej jeżdżący Jayswe83 (Honda), choć minimalnie przed Waszką_46 (Ducati). Zwycięzcą szóstej rundy eMotoGP Polish League został po raz kolejny Patryk Mytych, który po krótkiej walce na początku zrobił to do czego przyzwyczaił wszystkich – odjechał i nie oddał prowadzenia do samej mety. Wydawało się, że drugie miejsce na podium wywalczy turecki zawodnik, jednak w ostatniej chwili Mert Uruncu zaliczył upadek, a takich błędów rywali nie marnuje Łukasz Dąbrowski, który tym samym rzutem na taśmę zgarnął drugie miejsce. Mert zdołał się pozbierać i ukończyć wyścig na podium. Na uwagę zasługuje fakt, że końcówka wyścigu należała do Michała Wróbla i Krystiana Milanowskiego. Choć była to walka o szóste miejsce, zawodnicy walczyli ostro, a ataki mogliśmy oglądać niemal co zakręt. Tak twarda ale mimo wszystko czysta walka zasługuje na uznanie.

Kolejna runda zabierze graczy na niemiecki kręty Sachsenring. To tor który głównie składa się z lewych zakrętów i wymaga od zawodników niezwykle płynnego operowania gazem. Czy ktoś zatrzyma Korsarza?

Transmisja z wyścigu szóstej rundy eMotoGP Polish League:

 

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL, Ścigacz.pl oraz Gucio Racing.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,205 sek