Home / Gry / Polacy podtrzymują tempo na PlayStation w MŚ eMotoGP

Polacy podtrzymują tempo na PlayStation w MŚ eMotoGP

Mateusz Kapusta (Gucio1846), Patryk Mytych (Korsarz_27) i Łukasz Dąbrowski (Waszka_46) świetnie poradzili sobie w trzeciej rundzie MotoGP eSport Championship.

W trzeciej rundzie wirtualnych mistrzostw świata eMotoGP gracze powrócili do dzisiejszych czasów, bowiem do ich dyspozycji zostało oddane Ducati Jacka Millera i tor Termas w Argentynie. Oczywiście dla pewnego utrudnienia zawodnicy swój najlepszy czas musieli uzyskać na mokrej nawierzchni, ale wszystko wydawało się być lepsze niż jazda trudnymi w opanowaniu pięćsetkami.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na PlayStation Patryk Mytych był najszybszym z polskich graczy uzyskując 26 miejsce ogólnie i 6 w kategorii PS5. Mateusz Kapusta ze Szkopek Team był niewiele dalej, zajmując 29 miejsce ogólnie i 7 na PS5. Łukasz Dąbrowski zamknął TOP30 w ogólnej klasyfikacji i zajął 8 pozycję w kategorii PS5. Ciekawie się złożyło, że na konsoli nowej generacji cała trójka zajęła miejsca obok siebie. W TOP50 pojawiło się także kilku innych polskich zawodników takich jak Kuba Lotz (wokalista The Suits), Krystian Milanowski oraz Darek Godlewski. Jest to pierwsza taka sytuacja aby w TOP50 mistrzostw świata znalazło się aż tylu polskich zawodników.

Czwarta już runda MotoGP eSport Championship rozpocznie się 7 kwietnia. Tym razem zawodnicy zmierzą się Hondą Marca Marqueza na „jego” torze w Austin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,201 sek