Home / Inne / 8h Oschersleben: Team LRP Poland z trzeciej pozycji na starcie

8h Oschersleben: Team LRP Poland z trzeciej pozycji na starcie

Już jutro kolejny wyścig w tym sezonie z cyklu endurance. Tym razem zawodnicy zawitali na niemieckim torze w Oscherleben gdzie zmierzą się podczas 8-godzinnego wyścigu. Team LRP Poland, który na tą rundę wystawia „nie polski zespół” świetnie poradził sobie w kwalifikacjach i wystartuje jutro z trzeciej pozycji.

Na tą rundę zespół LRP Poland wystawił zawodników spoza naszych granic, ale obsada na niemiecki wyścig jest naprawdę imponująca. Za sterami BMW S1000RR zmiennie będą jeździć: Lukas Trautmann, Danny De Boer oraz Markus Reiterberger, który wykręcił najlepszy czas z całej trójki – 1:27.169s tracąc do najszybszego zawodnika z całej stawski  nieco ponad 0,3s. Pole position wywalczył zespół GMT94 (Yamaha), a drugą pozycję na starcie wywalczył austriacki YART (Yamaha).

Start wyścigu jutro o godzinie 14.00. Relacja na kanałach Eurosportu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: fimewc.com; opr. własne

AUTOR: Kuba Owsianowski

Komentarze: 1

  1. Świetna wiadomość, byłoby super, gdyby na podium można było zobaczyć polski zespół! Start niezły, przez chwilę na pierwszym miejscu byli nawet :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,378 sek