Home / Inne / „School of stunts” z Rafałem Pasierbkiem

„School of stunts” z Rafałem Pasierbkiem

Profesjonalny stunter motocyklowy Rafał „Stunter13” Pasierbek prezentuje nową serię filmów „School of Stunts”, w której tłumaczy podstawy stuntu motocyklowego i tuningu motocykla „School of Stunts” to 6-odcinkowa seria wyprodukowana we współpracy z Monster Energy, w której Stunter13 pokazuje, jak zamienić 2 koła w maszynę do stuntu motocyklowego, niezależnie od jej wielkości.

Rafał Pasierbek jest profesjonalnym stunterem motocyklowym znanym jako Stunter13. Motocykle to całe jego życie, a wszystko zaczęło się, gdy był małym chłopcem. Dostał poobijany motor od dziadka i ,mimo że Rafał ledwo dosięgał nogami ziemi, od tamtej chwili nikt nie mógł go powstrzymać od jazdy po całej wiosce. Gdy miał 15 lat po raz pierwszy zobaczył pokaz stunterski z USA i zdecydował, że chciałby połączyć pasję do motorów z czymś nowym, czym wtedy stunt był w Polsce. Do dzisiaj żyje i pracuje zgodnie z hasłem „Robię to, co kocham, kocham to, co robię.”

Dzięki temu nie tylko zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie, ale także cenne tytuły. Stunter13 wielokrotnie zwyciężał w turniejach stuntu motocyklowego w Polsce i na świecie. Jest mistrzem świata Stunt Grand Prix w Bydgoszczy, zwycięzcą Mistrzostw Europy Trix – Exeter w Anglii, Mistrzostw Europy Streetbike Freestyle w 2011 roku, Stuntwars w 2011 w USA oraz Mistrzostw XDL w 2011 i 2012 roku. Obecnie jest sędzią w konkursach stuntowych, organizuje pokazy stuntowe na całym świecie oraz jest ambasadorem firmy Yamaha. Jego wyniki i widowiskowe triki zapewniły mu ogromną popularność w internecie. Jego profile społecznościowe obserwuje ponad 1,5 miliona fanów, a jego filmy na YouTube wygenerowały ponad 90 milionów wyświetleń.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Dojrzewałem do tego projektu 4 lata. Chciałem przekuć swoje wieloletnie doświadczenie w coś, co pomoże na starcie każdemu, kto myśli na poważnie, ale też amatorsko, o stuncie motocyklowym. Wszyscy włożyli dużo pracy i zaangażowania, ale także zabawy w „School of Stunts”. Mam nadzieję, że fani to docenią,” powiedział twórca serii Stunter13.

W serii „School of Stunts” Rafał wraca do swoich początków i pokazuje jak, mając obecną wiedzę, rozpocząłby przygodę ze stuntem motocyklowym. W filmach pokazuje, jak podkręcić motocykl, wykonać wheelie na małym i dużym motocyklu, porządny burnout, i – najtrudniejszy podstawowy trik – stoppie.

Pierwszy odcinek serii „School of Stunts” jest dostępny tutaj.

Zdjęcia Rafała znajdują się pod tym linkiem – https://mm.monsterenergy.com/externalshare?shareId=6059a9ded552426ebe92b8895eb40a6e.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.monsterenergy.com.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,441 sek