Home / Moto2 / Moto3 / Jorge Navarro przechodzi do Moto2 z Gresini Racing

Jorge Navarro przechodzi do Moto2 z Gresini Racing

Jorge Navarro

Jeden z czołowych zawodników Moto3 – Jorge Navarro – za rok przejdzie do pośredniej kategorii Moto2 dołączając do zespołu Gresini Racing. 20-letni Hiszpan, jeżdżący obecnie w zespole Estrella Galicia, zastąpi Sama Lowesa i będzie jeździć maszyną Kalex.

Navarro jest obecnie drugi w Moto3, mając jednak aż o 61 punktów mniej od Brada Bindera. W Barcelonie udało mu się odnieść pierwsze w karierze zwycięstwo, ale potem opuścił wyścig w Assen z powodu kontuzji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Navarro jest drugim zawodnikiem Moto3, który w przyszłym roku przechodzi do Moto2. Taki sam krok wykonuje Francesco Bagnaia, można też spodziewać się, że wkrótce awans o klasę wyżej potwierdzi także Brad Binder.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
121 zapytań w 0,401 sek