Home / Moto2 / Moto3 / Makar Jurczenko powróci do Moto3 w 2019 roku

Makar Jurczenko powróci do Moto3 w 2019 roku

W przyszłym roku Makar Jurczenko powróci do serii Moto3, gdzie będzie startować u boku Tony’ego Arbolino w barwach ekipy Marinelli Snipers. Kazachski zawodnik przekonał do siebie solidnymi wynikami na początku sezonu. Mimo to jednak stracił miejsce w ekipie CIP po zaledwie siedmiu wyścigach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Urodzony w Sankt Petersburgu 20-latek na swoje pierwsze punkty czekał do GP Hiszpanii, gdzie był 14. Potem we Francji zajął 13, a w Katalonii 12. miejsce. „Makar to młody, bardzo inteligenty i równie szybki zawodnik. Myślę, że to dobra okazja dla mnie i dla niego, by pokazać, co możemy wspólnie zrobić.” – powiedział Stefano Bedon, stojący na czele zespołu Marinelli Snipers.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 0,456 sek