Home / MotoGP / Alex Lowes nie jedzie w kwalifikacjach

Alex Lowes nie jedzie w kwalifikacjach

Alex Lowes

Przygoda Alexa Lowesa z MotoGP ma się coraz gorzej z każdym weekendem. Brytyjczyk, który mimo braku doświadczenia zadziwił świetnym wyścigiem na Silverstone, teraz musi opuścić kwalifikacje do GP Aragonii. Zawodnik Tech 3 Yamahy miał wywrotkę na treningu. Przypomnijmy, że wyścigu w San Marino nie ukończył po upadku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Lowes, który zastępuje Bradley’a Smitha, przewrócił się dziś rano w 16. zakręcie i trafił do centrum medycznego z bólem nogi. Kontuzji na razie nie stwierdzono, ale zawodnik będzie poddany ponownej ocenie w niedzielę rano. Za tydzień Alex Lowes ściga się w swojej macierzystej serii, WSBK, na torze Magny-Cours, i dla Yamahy ten start jest priorytetem.

Nawet jeśli Smith nie będzie w stanie wrócić na kolejne wyścigi, to na pewno nie zastąpi go Lowes. Weekend w Japonii odbywa się wtedy, gdy ten jeździ na Jerez w WSBK.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,414 sek