Home / MotoGP / Cal Crutchlow: Honda wykonała świetną pracę

Cal Crutchlow: Honda wykonała świetną pracę

Cal Crutchlow uzyskał najlepszy czas pierwszego dnia przedsezonowych testów na nowym torze Buriram International Circuit. Zawodnik teamu LCR Honda CASTROL jeszcze w styczniu udanie zaliczył testy na obiekcie w Malezji, a dzisiejsze wyniki na trasie położonej w północno-wschodniej części Tajlandii pokazały, że zarówno kierowca, jak i motocykl, są w dobrej dyspozycji przed sezonem 2018.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – 1. miejsce (1’30.797): „Fajnie było w końcu przyjechać na tor Buriram, a niezwykle miło było to, że tak wiele osób przyszło oglądać testy. Całkiem szybko nauczyliśmy się nowego toru, a tak jak mówiłem już wcześniej, Honda wykonała zimą świetną pracę. Dobrze czuję się na motocyklu – główne odczucia są takie same jak w zeszłym roku, ale mamy jeszcze kilka pozytywnych zmian względem zeszłorocznego modelu. To dobrze, że jesteśmy w stanie osiągać z tego powodu dodatkowe korzyści”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
99 zapytań w 0,341 sek