Home / MotoGP / Crutchlow: Ciężka praca zaczęła się opłacać

Crutchlow: Ciężka praca zaczęła się opłacać

Cal Crutchlow

Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak sięgnął po swoje pierwsze zwycięstwo w Grand Prix, Cal Crutchlow dał swojemu zespołowi LCR Honda i brytyjskim fanom kolejne powody do świętowania. Finiszując na drugim miejscu w wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Silverstone, Brytyjczyk po raz trzeci w tym sezonie stanął na podium.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – 2. miejsce: „Świetnie było móc uczestniczyć w walce o podium przed tymi wszystkimi kibicami. Bardzo chcę podziękować teamowi LCR i Hondzie za całą ich ciężką pracę w ostatnich tygodniach. Rozpoczęliśmy sezon od kilku upadków i problemów z motocyklem, ale jeszcze raz udowodniliśmy, że ciężka praca naprawdę popłaca.”

“W wyścigu dobrze się czułem, fajnie było walczyć z Markiem i Valentino. Chciałbym też pogratulować Maverickowi, bo kontrolował wyścig w świetnym stylu. Czterech nowych zwycięzców w czterech ostatnich wyścigach MotoGP to coś unikalnego”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. ciekawe czy nowa rama faktycznie poprawiła moto Cala .. ciekawe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
127 zapytań w 0,428 sek