Home / MotoGP / Ducati bez “Mission Winnow” we Francji. Dovi i Petrux zaprojektują swoje grafiki

Ducati bez “Mission Winnow” we Francji. Dovi i Petrux zaprojektują swoje grafiki

Zgodnie z przypuszczeniami, zespół Ducati nie będzie promował swojej marki – hasła MISSION WINNOW podczas zbliżającego się GP Francji na Le Mans. Włoska marka robi więc to samo, co ekipa Ferrari w Formule 1 w rozpoczynającym sezon GP Australii.

Nazwa zespołu będzie brzmieć po prostu Ducati Team. Jaki jest powód? Oczywiście, sponsor tytularny, koncern tytoniowy Phillip Morris mógł się liczyć z karami za promocję marki, związanej z przemysłem tytoniowym.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zespół Ducati daje Andrei Dovizioso i Danilo Petrucciemu wyjatkową okazję, by sami zdecydowali, jak mają wyglądać miejsca po reklamie. Z tego co wiadomo, obaj zawodnicy będą mogli zadecydować, jak będzie wyglądała grafika z ich imieniem czy numerem startowym, która ma pojawił się w miejscu napisu MISSION WINNOW.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. A nie lepiej jakiś kod kreskowy? :D
    Tak poważnie, to fajnie, że będą mogli zaprezentować swoje grafiki. Im bardziej spersonalizowane są motocykle, tym milej jakoś dla (mego) oka :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,531 sek