Home / MotoGP / Jonas Folger zainteresowany dzikimi kartami

Jonas Folger zainteresowany dzikimi kartami

Po niemalże rocznej przerwie od MotoGP, Jonas Folger powrócił jako tester zespołu Yamahy. Niemiecki zawodnik jeździł ostatnio na testach w Walencji, chciałby także wrócić do wyścigowej stawki z dzikimi kartami.

Folgera nie będzie na zbliżających się testach w Jerez de la Frontera, więc w tym roku nie zobaczymy go już na torze. Powróci za to w lutowych testach przedsezonowych na torze Sepang w Malezji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Myślę, że musimy trochę poczekać. Jest taka ewentualność, rozmawiamy na ten temat, ale przede wszystkim musimy odbyć większą liczbę testów, a potem zobaczymy czy jestem wystarczająco szybki. Chciałbym to zrobić, myślę, że jest taka możliwość, ale na razie priorytetem jest poprawianie motocykla dla innych zawodników.” – powiedział 25-latek o potencjalnych dzikich kartach w sezonie 2019.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Dzika karta na Sachsenring to powinien być priorytet – Jonas lubi ten tor, Yamaha nie lubi tego toru, w dodatku to domowa runda dla #94 – obowiązkowo!

  2. Predzej czy pozniej wroci do motogp jako zawodnik:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
171 zapytań w 0,549 sek