Home / MotoGP / Liga Typerów na Assen TT – wygraj książkę “Motobiografia”

Liga Typerów na Assen TT – wygraj książkę “Motobiografia”

guy martin motobiografia 1500px calosc 2

W ramach rekompensaty za odwołane typowanie rundy MotoGP o GP Katalonii, tym razem podczas typowania wyścigu Assen TT mamy dla Was dwa upominki. Będą to dwie książki Motobiografia, czyli wspomnienia jednego z najlepszych zawodników wyścigów ulicznych – Guy’a Martina, który w ostatnim czasie staje się również coraz większą gwiazdą telewizyjną.

Jedna z książek trafi do zwycięzcy typowania o Assen TT, natomiast drugą wylosujemy spośród wszystkich pozostałych uczestników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zalecamy jednocześnie, by swoje typy wprowadzić już wcześniej – nie mamy bowiem pewności, czy problemy z naszą stroną nie powtórzą się w ten weekend (jest to wysoce prawdopodobne). Zachęcamy więc najpierw wprowadzić swoje typy, a później, w czasie trwania weekendu, modyfikować je w zależności od wyników treningów czy kwalifikacji – swoje typy można zmieniać w dowolnym momencie. Typowanie zamykamy o 13:55, na 5 minut przed startem wyścigu. Tym razem typowanie na pewno nie będzie unieważnione.

Zapraszamy do zabawy!

Aby zagrać musisz być zalogowany na portalu MOTOGP.PL

>>> Przejdź do Ligi Typerów 2016 <<<

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Wolałbym punkty jednak :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,412 sek