Home / MotoGP / Marc Marquez na motocyklu pierwszy raz po operacji

Marc Marquez na motocyklu pierwszy raz po operacji

Marc Marquez po raz pierwszy od ubiegłorocznej operacji ramienia zasiadł na motocyklu. Już za kilka dni ruszają przedsezonowe testy w Malezji. Hiszpan chciał sprawdzić, w jakiej będzie dyspozycji gdy przyjdzie do pierwszego w tym roku zmierzenia się z motocyklem MotoGP.

Marquez wyjechał na hiszpański tor kartingowy w Vendrell. Zasiadł na niewielkim motocyklu BEON 450. Nie wszystko było tak, jakby sobie tego życzył zawodnik, ale do rozpoczęcia sezonu jeszcze daleka droga.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Po dwóch miesiącach bez kontaktu z motocyklem, wczoraj wreszcie pojeździłem, aby sprawdzić moje odczucia co do prawego ramienia. Odczucia nie były najlepsze, ale jestem bardzo zadowolony, bo wciąż robimy ważne kroki naprzód!” – napisał krótko zawodnik.

“Od 2 grudnia cały czas przechodzę rehabilitację. W przeciągu dwóch tygodni czekają nas testy w Sepang – od 7 do 9 lutego, na których osiągnę sprawność fizyczną na poziomie 60-70 procent.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Marquez wygra GP Kataru 2020?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. W katarze wygra Rossi. A potem ogłosi przejście do Ducati ,😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,380 sek