Home / MotoGP / Marquez liczy na ciepły weekend w Misano

Marquez liczy na ciepły weekend w Misano

Po pogodowych perturbacjach w Wielkiej Brytanii, zawodnicy chcieliby, aby GP San Marino odbyło się w normalnych warunkach. Nie inaczej jest w przypadku Marca Marqueza, który wypracował sobie już sporą przewagę w generalce, i teraz musi jej tylko pilnować. Tor Misano zwykle sprzyjał Hondzie.

“Misano to kręty tor i wolniejszy, w porównaniu do innych w kalendarzu, z wieloma miejscami hamowania i przyspieszania. W przeszłości był to dla nas dobry tor: mamy wiele dobrych wspomnień i spróbujemy do tej listy dodać też niedzielny wyścig.” – powiedział Marc Marquez przed rundą o GP San Marino.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W zeszłym roku czułem się na motocyklu świetnie i mogłem jechać tak, jak lubię, ale w najbliższy piątek wyjedziemy na tor z takim podejściem jak zwykle – przygotowani do poradzenia sobie z każdą sytuacją, jaka może nas czekać. Spróbujemy zrozumieć warunki i przyczepność toru, starając się poprawiać z sesji na sesję. Mamy nadzieję na słoneczny i ciepły weekend!” – dodał zawodnik Repsol Hondy.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Co jak co ale tego nie powiedzial marquez, zdecydowanie to bajera hondy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 0,496 sek