Home / MotoGP / Marquez odbył testy w Portimao na Hondzie RC213V-S

Marquez odbył testy w Portimao na Hondzie RC213V-S

Mimo upływu kolejnych lat (a będzie ich już siedem), model RC213V-S wciąż służy zawodnikom MotoGP do przygotowań do jazdy motocyklem królewskiej klasy, z uwagi na najbliższe pokrewieństwo.

Nie inaczej jest w przypadku Marca Marqueza, który w Portugalii sprawdził swój stan zdrowia przed zbliżającymi się wielkimi krokami testami przedsezonowymi w Malezji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Marquez, który cierpiał na diplopię (podwójne widzenie) po upadku w październiku, kilka dni temu trenował na motocyklu crossowym, by teraz w końcu móc przesiąść się na maszynę wyścigową. Na motocykl MotoGP z racji ograniczeń testowych, nie mógł na razie wsiąść. Na torze w Portimao – obiekcie na którym rozgrywane są wyścigi królewskiej klasy – jeździł na RC213V-S w minioną niedzielę.

Póki co nie mamy nowych informacji na temat stanu zdrowia Hiszpana. Jeśli postępy będą zgodne z oczekiwaniami lekarzy można oczekiwać, że #93 bez przeszkód rozpocznie przedsezonowe testy na torze Sepang w Malezji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 1,314 sek