Home / MotoGP / Marquez świętował tytuł w rodzinnym mieście

Marquez świętował tytuł w rodzinnym mieście

Marc Marquez

Marc Marquez, który w tym roku zdobył piąte mistrzostwo świata, tradycyjnie już po sezonie wrócił do swojej rodzinnej Cervery, by tam świętować tytuł. Jak zawsze na ulicach tego katalońskiego miasta pojawiły się z tej okazji tłumy fanów. W Cerverze zlokalizowany jest oficjalny fan-klub zawodnika.

Pierwsze przywitanie odbyło się w ratuszu, potem Marquez i jego najbliżsi członkowie zespołu przeparadowali ulicami Cervery. Poza zawodnikiem Repsol Hondy, na scenie pojawili się także członkowie rodziny Marka Marqueza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy się tu dziś pojawili, świętować razem ze mną na tej imprezie. Jeszcze zanim udałem się na GP Walencji, gdy jeździłem tu na rowerze, widziałem już mnóstwo flag z moim nazwiskiem. Czułem wtedy motyle w żołądku. Jestem bardzo wdzięczny, bo ci wszyscy ludzie są ze mną nie tylko w dobrych, ale także i w złych czasach. To zaszczyt móc świętować z wami wszystkimi.” – mówił podczas spotkania z fanami Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,425 sek