Home / MotoGP / Mike di Meglio kontuzjowany po wypadku na Aprilii!

Mike di Meglio kontuzjowany po wypadku na Aprilii!

YJopNAa_

Kierowca testowy Aprilii, Mike di Meglio, złamał rękę w łokciu po upadku na nowym motocyklu włoskiego zespołu. Francuz testował RS-GP na hiszpańskim torze Aragonia w Hiszpanii.

Według doniesień Francuz miał ,,ciężki upadek” i już przeszedł operację na prawym łokciu w Toulouzette we Francji. Podana została także informacja o tym, że etatowi kierowcy Aprilii – Niemiec Stefan Bradl i Hiszpan Alvaro Bautista – wezmą udział w prywatnych testach na torze Losail w Katarze jeszcze w tym miesiącu, przed dołączeniem do reszty w dniach 2-4 marca.

W związku z tym, że nowy motocykl będzie w pełni gotowy na kolejne testy na torze Sepang, najbliższe na Wyspie Filipa postanowili odpuścić. W niedawno zakończonych testowali maszynę laboratoryjną, mając na celu zebranie danych na temat oprogramowania włoskiej firmy Magneti Marelli i opon francuskiej marki Michelin.

źródło: www.autosport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Mefisto

Komentarze: 1

  1. Wygląda na to, że mocy nie brakuje.

    Kto będzie testowało to cudo? Alvaro? Raczej nie, Stefan jeszcze OK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,511 sek