Home / MotoGP / Miller dopuszczony do wyścigu

Miller dopuszczony do wyścigu

Jack Miller już wiele dni temu informował, że powróci na swój domowy wyścig na Phillip Island, ale jego chęci mogli jeszcze zastopować lekarze. Tak się jednak nie stało – Australijczyk został uznany jako zdolny do rywalizacji po kontuzji i w piątek wyjedzie na tor.

Zespół Marc VDS Honda w przeddzień rozpoczęcia weekendu o GP Australii napisał na facebooku, że Miller pomyślnie przeszedł badania. “Dobre wieści! Jack Miller został uznany za zdolnego do jazdy w GP Australii.” – można przeczytać.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Miller celuje w czołową dziesiątkę. “W zeszłym roku walczyliśmy o siódmą pozycję, myślę, że w tym roku mogłoby być lepiej. Phillip Island to mieszanka wszystkiego. To naprawdę płynny tor, pasuje naszemu motocyklowi, nie ma zbyt wielu przyspieszeń od pierwszego biegu i długich prostych.” – powiedział zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,403 sek